معاینه فنی بیش از ۲۳ هزار ماشین آلات سنگین در خراسان جنوبی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت ۴ مرکز معاینه فنی خودرو‌های سنگین در این استان گفت: تعداد ۲۳ هزار و ۶۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در نه ماه امسال به این مرکز مراجعه کرده اند.

مهدی گرجی با بیان اینکه ۱۳ هزار و ۸۸۸ دستگاه ماشین الات سنگین مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی خراسان جنوبی توانستند در مرحله اول گواهی معاینه فنی را دریافت کنند گفت: تعداد ۴ هزار و ۷۱ خودرو نیز پس از رفع عیوب و نواقص موفق به دریافت گواهی معاینه فنی شدند.

وی همچنین افزود: تعداد ۵ هزار و ۶۷۱ خودرو در آزمون معاینه فنی موفق به اخذ گواهی معاینه فنی نشدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی بازدید مستمر از مراکز معاینه فنی خودرو را با مشارکت نمایندگان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، پلیس راهور، استانداری و محیط زیست به منظور کنترل و نظارت ناوگان حمل ونقل جاده‌ای کالا و مسافر از دیگر اقدامات این اداره کل در این مدت عنوان کرد.

گرجی افزود:در این بازدید‌ها نظارت بر دستگاه‌های کنترل تست دود، ترمز، لغزش و سرعت، چک کردن تاریخ‌های انقضاء کالیبراسیون دستگاه‌ها و کنترل نحوه عملکرد آنها، بازدید از محوطه مرکز معاینه فنی، ارائه پیشنهاد برای تسهیل جهت خدمت رسانی و توصیه بر رعایت اصول و دستورالعمل‌های بهداشتی در مراکز معاینه فنی خودرو‌های سنگین نیز انجام می‌شود.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  فراهم شدن امکان پرداخت وجه ثبت نام پایه هفتم استعداد‌های درخشان
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.