• صفحه خانگی
  • >
  • سیاست
  • >
  • نماینده منتخب مردم بیرجند: رفع مشکلات معیشتی مردم در اولویت است/ مشکلات تولیدکنندگان و فعالان عرصه اقتصاد پیگیری می‌شود

نماینده منتخب مردم بیرجند: رفع مشکلات معیشتی مردم در اولویت است/ مشکلات تولیدکنندگان و فعالان عرصه اقتصاد پیگیری می‌شود

حسین خسروی  اظهار داشت: مهمترین برنامه‌های من در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ابتدای امر تحقق خواسته‌های رهبر معظم انقلاب است.

وی با بیان اینکه در گام نخست باید یک دور کامل از نقاط مختلف حوزه انتخابیه بازدید کنم تا از نزدیک با مشکلات اقشار مختلف آشنا شوم بیان کرد: نشستن پای درددل تولیدکنندگان و فعالان در عرصه اقتصاد نیز در برنامه کاریم وجود دارد و همه این موارد در ابتدای کار انجام خواهد گرفت.

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با نماینده فعلی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی جلساتی برگزار و با جزئیات بیشتری از مشکلات پیگیری شده توسط ایشان مطلع شوم افزود: در ادامه نسبت به این موارد پیگیری شده نیز توجه ویژه‌ای خواهم داشت.

خسروی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از یک جایگاه بزرگ و مهمی در جمهوری اسلامی برخوردار است گفت: مجلس جایی است که اصلاح همه امور به آنجا بر می‌گردد و با این دیدگاه قدم به این میدان نهادم تا تنها به مردم کمک کنم.

وی با بیان اینکه اگر اساس همه برنامه‌های ما در تمام زمینه‌ها محقق کردن خواسته‌های ایشان باشد مشکلات رفع خواهد شد تصریح کرد: مثلاً در مسئله اقتصاد اگر اقتصاد مقاومتی که ایشان مطرح کردند را برای رفع مشکلات خود به کار ببریم قطعاً موفق خواهیم شد.

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش‌های اقتصادی باید صادقانه حرف زد گفت: اگر کاری کنیم که سرمایه‌گذار امنیت نسبی را احساس کند و بعد سرمایه‌گذاری را انجام دهد مشکلات اشتغال کمتر می‌شود‌ و اگر صنایع خانگی استان اجرا شود دو برابر اشتغال و کار ایجاد شده و تورم پایین می‌آید.

مطالب مرتبط  بر باد رفتن سود یاقوت‌های سرخ از سفره کشاورز/ دست دلالان به خون زرشک آلوده است

خسروی یکی از راه‌های افزایش اشتغال را کنترل و مهار نقدینگی در عرصه تولید اعلام و اظهار داشت: اگر در زیرساخت‌ها خوب کار کنیم موفق می‌شویم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش برای اتمام دوبانده شدن محورهای اصلی استان (بیرجند – قاین و بیرجند – نهبندان)، تلاش برای تکمیل و آسفالت جاده‌های روستایی بیرجند، درمیان و خوسف، تلاش برای اختصاص بودجه برای اجرای پروژه‌های شهری و روستایی، تلاش برای عملیاتی کردن پروژه راه آهن بیرجند که با ایجاد این پروژه یک شریان حیاتی برای آینده شرق کشور و تحولی در اقتصاد منطقه خواهد شد و تلاش پیگیر برای رونق ساخت و ساز در حوزه مسکن نیز به عنوان یکی از معضلات فعلی کشور از دیگر برنامه‌های کاری من در مجلس یازدهم خواهد بود.

 

منبع:تسنیم

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.