• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • هیچ پرونده تخلف تاکنون انتخاباتی در خراسان جنوبی تشکیل نشده است

هیچ پرونده تخلف تاکنون انتخاباتی در خراسان جنوبی تشکیل نشده است

تاکنون هیچگونه پرونده‌ی تخلف و یا جرم انتخاباتی در استان تشکیل نشده است.

حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی صبح امروز در پنجمین نشست رسیدگی و پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی گفت: خدا رو شکر، فضای انتخاباتی در خراسان جنوبی، فضایی خوب، سالم، مطلوب و قابل قبولی است و اگر چه تخلف و جرم هست، ولی بسیار کم هست که با تذکر رفع می‌شود و تا کنون پرونده‌ای تشکیل نشده است.
وی با بیان اینکه بیشترین تخلفات در زمان کنونی، تبلیغات زودهنگام است افزود: آنچه که امروز در فضای انتخاباتی استان مشاهده می‌شود تبلیغات زود هنگام است که می‌تواند حتی منجر به رد صلاحیت فرد هم بشود.
رئیس کل دادگستری با اشاره به اینکه ستاد رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان، به جد به تهدیدات و جرائم انتخاباتی رسیدگی می‌کند گفت: فضا از سوی دستگاه‌های مرتبط با امر انتخابات در حال رصد و کنترل مداوم است و هرچه به روز انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم این رصد‌ها شدت بیشتری پیدا میکند.
حجت الاسلام محمدی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان هم گفت: هنوز زمان تبلیغات کاندید‌ها آغاز نشده است، ولی برخی به معرفی خود در قالب برگزاری جلسات و یا روش‌های دیگر می‌پردازند که باید این جرائم بررسی و رسیدگی شود.
ناصری فرماندارشهرستان بیرجند هم از محدودیت استقرار ستاد تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی در ۵ نقطه اصلی و پرترافیک شهر خبر داد و گفت: در قالب جلساتی تمامی تذکرات و نکات مد نظر به نامزد‌های انتخاباتی جهت تبلیغات داده خواهد شد.
آینه دار مدیرکل صدا و سیمای استان هم گفت: بر اساس نظر سنجی‌های این سازمان که به صورت مداوم در حال به روز رسانی است، رشد خوبی از لحاظ میزان مشارکت مردم استان در انتخابات را شاهد هستیم.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  تبدیل دو آبنما به پل در محور روستایی کجه فردوس
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.