واریز وام یک میلیونی برای ۶۷ درصد یارانه بگیران

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: این تسهیلات تاکنون برای ۱۵۸ هزار و ۲۷۹ خانواری که کد ملی سرپرست شان را تا ۳۱ فروردین به شماره ۶۳۶۹ پیامک کردند ، پس از بررسی‌های لازم  از چهارم فروردین واریز شده است.

اشرفی از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات یک میلیون تومانی تا ۱۸ اردیبهشت خبر داد و افزود: افرادی که تا امشب کد ‌ملی خود را پیامک کنند این وام برایشان ، ۱۱ اردیبهشت واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه برای اعلام تقاضا، نیازی به مراجعه به بانک‌ها و سازمان‌های دولتی نیست گفت: خانوار‌های یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک‌هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند ثبت کنند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به شرایط این تسهیلات افزود: یک میلیون تومان به صورت قرض‌الحسنه و با کسر ۳۵ هزار تومان برای هر خانوار در مدت ۳۰ ماه متوالی خواهد بود که از یارانه تیر امسال  به بعد کسر خواهد شد.

اشرفی افزود: گیرندگان تسهیلات ، نباید حساب بانکی یارانه خود را تا انتهای بازپرداخت اقساط ، تغییر دهند.
وی برای خانوار‌هایی که برای دریافت تسهیلات نام نویسی کردند و هنوز موفق به دریافت آن نشدند گفت: براساس اطلاعیه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ علت واریز نشدن تا شنبه هفته آینده ۱۳ اردیبهشت به صورت پیامکی به این افراد اعلام خواهد شد و در صورت رفع مشکل ، تسهیلات اختصاص یافته به این خانوار‌ها محفوظ است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  ثبت سفارش ۸۱ درصد دانش آموزان برای دریافت کتب درسی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .