واگذاری ۱۲ محدوده معدنی خراسان جنوبی از طریق مزایده عمومی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: این مزایده از روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه ۹۹ آغاز شده و تا ساعت ۱۹ روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۹۹ ادامه دارد.

عباس جرجانی افزود: این محدوده‌ها شامل مواد معدنی گچ، سنگ تزئینی، آهن، پلی متال، خاک صنعتی، مس و مرمریت است که از طریق مزایده عمومی به سرمایه گذاران جدید واگذار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت کنندگان در مزایده باید دارای گواهی صلاحیت توان فنی و مالی لازم برای انجام فعالیت‌های معدنی باشند، افزود: سرمایه گذاران باید برای ثبت نام در مزایده به سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس www.setadiran.ir مراجعه کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بر لزوم مطالعه دقیق شرایط و اطلاعات مزایده از سوی متقاضیان تاکید و بیان کرد: کلیه شرایط و مراحل شرکت در مزایده، فرم‌های مربوطه و اطلاعات اولیه مورد نیاز متقاضیان در پورتال سازمان صمت خراسان جنوبی به آدرس www.khs.mimt.gov.ir و کانال سروش سازمان به آدرس sapp.ir/skimto۹۷ بارگذاری شده است.

جرجانی گفت: انجام مزایده‌های معدنی و آزادسازی معادن و به دنبال آن ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری جدید در معادن و صنایع معدنی و همچنین تعیین تکلیف محدوده‌های معدنی راکد و غیرفعال در سال جهش تولید از جمله اولویت‌های مهم سازمان صمت خراسان جنوبی است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  معاملات بورس در خراسان جنوبی ۷۳ درصد رشد داشت
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.