ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا

طبق اعلام سازمان هواشناسی از اوایل وقت فردا جمعه چهارم بهمن ماه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می‌شود و ابتدا شمال غرب و غرب کشور را در برمی‌گیرد و بارش‌ها طی روزهای آتی در نقاط کشور ادامه دارد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز پنج‌شنبه، جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، غرب کرمانشاه، ایلام، لرستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، جنوب کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان، فارس، شمال خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، البرز، تهران، سمنان، شمال سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان شاهد بارش برف و باران و مه آلودگی خواهد بود.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور موجب بارش‌های سنگین برف در استان‌های مختلف شده و پیش‌بینی می‌شود این بارش‌ها در روز‌های آتی نیز ادامه داشته باشد.

در استان‌های کردستان، کرمانشاه، تهران، البرز، کرمان، خوزستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، هرمزگان و فارس بارش برف و باران و مه‌آلودگی پیش‌بینی می‌شود.

از اوایل وقت فردا جمعه سامانه بارشی دیگری از غرب وارد کشور می‌شود و ابتدا شمال غرب و غرب کشور را در برمی‌گیرد و روز شنبه در جنوب غرب کشور و زاگرس مرکزی سبب ایجاد بارش می‌شود.

بر این اساس آسمان تهران ابری و در برخی ساعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

منبع:خبرگذاری پانا

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  به خاطر واکسن، کرونا نگیرید/ ماسک مردم، بلای جان پاکبانان
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.