پروژه خانه جوان بیرجند تکمیل می‌شود

معاون وزیر ورزش و جوانان کشور عصر دیروز از پروژه خانه جوانان شهرستان بیرجند که دارای پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی است بازدید کرد.

عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، به دنبال بازدید معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان از پروژه‌ خانه جوان بیرجند گفت: عملیات تکمیل این پروژه در سال ۹۹ به دلیل پرداخت نشدن دیون پیمانکار متوقف شده بود.

او افزود: پیمانکار این پروژه ۲ میلیارد تومان طلب دارد که برای تکمیل طرح و پرداخت مطالبات در مجموع به هفت میلیارد تومان اعتبار نیاز است و اسناد مناقصه طرح آماده شده است اما منتظر تخصیص اعتبار و مبادله مناقصه هستیم.

عزیزی ادامه داد: استاندار خراسان جنوبی پیگیر اتمام این طرح است و دستور ویژه صادر شده که با هماهنگی معاونت امور عمرانی استانداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دستگاه‌های نظارتی باید هرچه سریع‌تر نسبت به برگزاری مناقصه و فرآیند‌های قانونی اقدام لازم صورت گیرد و تا پایان دولت به افتتاح و بهره‌برداری برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: با همکاری استانداری و تأمین بودجه، سازمان‌های مردم نهاد جوانان شهرستان بیرجند تا پایان دولت، صاحب خانه جوان می‌شوند.

او در پایان اظهار کرد: عملیات اجرایی خانه جوان از سال ۱۳۹۷ در ۲ طبقه و با زیر بنای هزار و ۵۰۰ متر مربع آغاز شده و در زمینه اجرای این طرح تاکنون سه میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  آنچه جوراب بافی را در کش و قوس نخ‌ها خفه می‌کند
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.