پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز کارمند

آقای معتمدیان در این پیام عنوان کرد: چهارم شهریور در ایام هفته دولت و گرامیداشت خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نام «روز کارمند» نامگذاری شده دولتمردانی که با ایمان، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه و خالصانه، برای همیشه تاریخ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم ایران اسلامی شدند.
وی افزود: بی‌تردید، سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان جهش تولید نامگذاری شده، فرصتی است برای مدیران و کارکنان دولت، تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر، در راستای عزت و سربلندی ایران اسلامی گام بردارند.
آقای معتمدیان گفت: در نظام اسلامی کارمندان و کارگزاران اجرایی در مسیر خدمت رسانی به مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و حضور پررونق و متعهدانه کارمندان ساعی و پرتلاش، منشاء خدمات ارزنده‌ای است که ثمرات آن در نظام اداری کشور متجلی می‌شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن «روز کارمند» را به کارمندان و کارگزاران دولت در استان خراسان جنوبی تبریک عرض کرده، توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم شریف استان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می کنم.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  بررسی نوسانات قیمت‌ها در بازار
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.