پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

 در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

نیروی انتظامی مظهر اقتدار و نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است که نقش برجسته‌ای در تأمین امنیت پایدار جامعه و حفظ کرامت شهروندان دارد. نام این نیرو همواره در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی همراه است که در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداشته اند.
اینکه امروزه در خراسان جنوبی همچون اقصی نقاط میهن اسلامی ایران، مردم آسایش و امنیت کامل را با تمام وجود لمس می‌کنند، و با وجود شرایط خاص حاکم بر استان و هم مرزی با افغانستان، آرامش بر این خطه شرقی حاکم می‌باشد، بی شک حاصل تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر سبز قامتان جان بر کف نیروی انتظامی است.
برهیچ کس پوشیده نیست که امنیت، بستر پیشرفت و تعالی است، زیرساخت مهمی که در سایه آن، فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی با قدرت و سرعت هر چه تمام‌تر شتاب می‌گیرد و توسعه همه جانبه را به ارمغان می‌آورد، در راستای همین توفیق است که خراسان جنوبی با همه تنگنا‌های موجود، طی یکی دو سال گذشته مورد عنایت ویژه بخش خصوصی، سازمان‌های اقتصادی بزرگ کشور، سرمایه گذاران خاص و گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته و این حضور و رغبت، آورده‌های اقتصادی فراوانی برای استان به همراه داشته است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را به تمام تلاشگران عرصه امنیت، فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش این مجموعه در استان تبریک و تهنیت می‌گویم و خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های این عزیزان همیشه هوشیار را که نقش بارزی در پیشگیری و کاهش جرائم و همچنین برقراری نظم و انضباط اجتماعی در شهرها، روستا‌ها و مرز‌های خراسان جنوبی ایفا می‌کنند، ارج می‌نهم.
امید که با توکل به خداوند متعال در سایه عنایات حضرت، ولی عصر (عج) و رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته مؤید و پیروز باشید.

مطالب مرتبط  کمک ۸۲۰ میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به نیازمندان

محمدصادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی

منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.