پیام خداقوت نماینده ولی فقیه در استان به پزشکان و پرستاران

آیت الله سید علیرضا عبادی در این پیام خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: سلام و خداقوت بنده را به همکاران پرتلاشتان برسانید، از همه‌ی پزشکان و پرستاران که شبانه روز برای سلامت مردم در تلاش هستند از صمیم قلب تشکر و قدردانی می‌کنم.
نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در نشست با دکتر دهقانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با تبریک ولادت با سعادت امام جواد (ع) و آرزوی سلامتی برای رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی، ملت‌های مسلمان و مردم ایران اسلامی گفت: تصور می‌کنم مسئله‌ی بیماری کرونا و مقابله‌ی با آن مسئله‌ای است که اقدامات همه جانبه‌ای در این راستا تاکنون انجام شده است.
وی افزود: برای تصمیمات و اقدامات مرجع تشخیص این موضوع در حوزه‌ی کاری، کادر پزشکی است.
امام جمعه بیرجند همچنین خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: با توجه به تدین شما، ما موضوع تعطیلی نماز جمعه را حمل بر صحت می‌کنیم و ما با شما هماهنگ هستیم و با توجه به تخییری بودن نماز جمعه (در زمان غیبت امام عصر”عج”)، اشکالی ندارد که نماز جمعه با عنایت به اضطرار موضوع، تا رفع بحران تعطیل شود، ما حتما همکاری می‌کنیم تا مردم راحت باشند.
آیت الله سید علیرضا عبادی در ادامه گفت: در اسلام بعضی جا‌ها دستور نماز خوف داده شده است، در این نماز بسیاری از اعمال و دستورات نماز عادی منتفی می‌شود، انشاءالله که خداوند مردم ما را حفظ کند و خطر رفع شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات  مبارزه با ویروس کرونا گفت: از همه‌ی شما، پزشکان، پرستاران و همکارانتان که شبانه روزی در جهت سلامت مردم و جامعه زحمت می‌کشند از صمیم قلب تشکر می‌کنم.
آیت الله عبادی همچنین گفت: سلام و عرض خداقوت ما را به همه‌ی همکارانتان برسانید و برای بیماران از خداوند درخواست شفای عاجل دارم.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  قصه غم‌انگیز چک‌های برگشتی بازار / چرا تنها اصناف رعایت کنند؟
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .