یادادشت

امین جم: «انتصاب هایی که ضعف دارند! / خراسان جنوبی در برزخ انتصابات»

خراسان جنوبی؛ استانی کم آوازه اما با مردمی نجیب که گاهی همین نجابتشان هم کار دستشان می دهد! بعد از چندماه گمانه زنی در انتخاب استاندار، همین چند هفته پیش سکاندار استان تغییر کرد و همه نگاه‌ها منتظر انتصابات بعدی شد.
انتصاباتی که قطعا با توجه به تغییر دولت و دیدگاه های سیاسی اش با دامنه گسترده ای همراه و طبیعتا منصوبان تازه اش هم از میان همراهان همین دیدگاه و دولت هستند.
تا اینجا که عادی می نماید! اما این روزها چیزی که بسیار حتی دلسوزان اصولگرا را هم نگران آینده می کند، انتصاباتی است که انگار سفارشی شده و می توان چون پازلی، قطعات را کنار هم چید و رسید به فلان فرد که دارد یکه تازی می‌کند.
لیست انتصابات می‌دهد و از جزء تا کل را هم از نزدیکانش می‌چیند و لذتش را می‌برد.در این میان، برخی از دلواپسان که سابقا چنین رویه هایی را نقد می کردند هم سکوت کرده و خبر ها می گوید این تازه ابتدای راه است!
هرچند که شاید برخی از آشنایان این عزیزان که حالا صاحب منصب شده اند، کار بلد باشند ولی در برخی از این انتصابات، چنان وضعیت خراب است که مات و مبهوت می‌مانی!
ما سربازی نرفته ها را که سودای مقام و سود نیست! لااقل از ما بشنوید و این آخرین امیدهایی که مردم به شما بسته اند را با حرکت هایی که از همان لحظه اول شائبه برانگیز است، ناامید نکنید.
هرچند امیدوارم که ما غلط فکر کرده باشیم ولی لطفا حرف امام علی (ع) یادتان باشد که فرمودند: «چهار چیز باعث شکست دولت ها می شود: ضایع کردن اصول (مسائل مهم) _ سرگرم شدن به فروع (امور کم اهمیت) _ به کار گماردن آدم های پست _ کنار گذاردن انسان های فاضل

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  ثبت‌نام مجدد آزمون پذیرش دستیار تخصصی از امروز، ۶ بهمن ۹۸ آغاز می‌شود
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *