۱۰۰۰ تن میوه شب عید در خراسان جنوبی ذخیره شد

میوه

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنوبی از تامین هزار تن میوه شب عید در استان خبر داد و گفت: جای نگرانی نیست از مدتها قبل جلسات و برنامه‌ریزی‌ها برای تامین میوه شب عید در استان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، تقویم را که ورق می‌زنیم ماهها یکی پس از دیگری سپری شده و تا سال جدید فاصله زمانی زیادی باقی نمانده است و مسئولان نیز تلاششان برای تامین  میوه و اقلام شب عید بیشتر می‌شود و تاکنون مسئولان صمت استان جلساتی را برای تامین و برنامه‌ریزی میوه شب عید برگزار کردند.

داوود شهرکی در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: چهاردهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان در حالی برگزار شد که  به مردم می‌گوییم نگران تامین میوه شب عید نباشند و تمهدات لازم فراهم شده است.

وی افزود: هزار تن میوه برای امسال تامین شده و این ظرفیت بیشتر از سالهای قبل است. امسال تلاش شده 450 تن سیب زرد و قرمز و 650 تن پرتقال تامسون و پرتقال جنوب خریداری شود.

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنوبی گفت: قیمت میوه شب عید پایین‌تر از استان‌های دیگر به دست مردم می‌رسد.

وی با اشاره به تمهیدات انجام شده و ثبات بازار تصریح کرد: هم اکنون وضعیت ذخیره سازی کالا‌های اساسی در استان مطلوب است و با برنامه ریزی‌های انجام شده پیش بینی می‌شود قیمت میوه شب عید، پایین‌تر از استان‌های دیگر باشد.

شهرکی وضعیت ذخیره کالا را در استان مطلوب دانست و از اجرای طرح نظارت ویژه شب عید از اول اسفند خبر داد و افزود: در صورت مشاهده تخلفات نسبت به نصب بنر تخلف و تعطیلی واحد اقدام می‌شود.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  اعزام ورزشکار خراسان جنوبی به مسابقات پینگ پنگ قهرمانی کشور
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.