• صفحه خانگی
  • >
  • پروژه
  • >
  • ۱۹ پروژه آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعتبار ۴۴۷ میلیارد ریال تکمیل شد

۱۹ پروژه آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعتبار ۴۴۷ میلیارد ریال تکمیل شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی گفت: ۱۹ پروژه با هزینه‌کرد ۴۴۷ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال در استان تکمیل شد که همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود.

حسین امامی ، افزود: ۲۸ روستای استان در شهرستان‌های بیرجند، درمیان، خوسف، زیرکوه، سربیشه و بشرویه از مزایای این پروژه‌ها برخوردار می‌شوند.

وی جمعیت برخوردار این پروژه‌ها را ۱۳ هزار و ۳۰۷ خانوار اعلام کرد و گفت: همزمان با هفته دولت امسال مخزن ۲ هزار متر مکعبی بتنی و اجرای ۲ کیلومتر خط انتقال و ایستگاه پمپاژ به ظرفیت ۱۵ لیتر بر ثانیه به منظور آبرسانی به شهر بیرجند با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی افزود: همچنین اجرای ۹ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در اقطار ۲۰۰ تا ۳۱۵ میلیمتر و اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال در شهر بیرجند آماده بهره‌برداری است.

وی اظهار داشت: ۱۰۰ مترمکعب مخزن، یک ایستگاه پمپاژ، سه هزار و ۵۰۰ متر خط انتقال و ۵۰۰ متر توسعه شبکه با هزینه‌کرد ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در روستای خداآفرید ارسک شهرستان بشرویه نیز در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

امامی از افتتاح سه هزار و ۵۰۰ متر خط انتقال آب با هزینه‌کرد ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در موردستان بشرویه خبر داد و گفت: افتتاح یک ایستگاه پمپاژ و سه هزار و ۲۰۰ متر خط انتقال با هزینه‌کرد ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در بیدسک و ۲۰۰ مترمکعب مخزن، سه هزار و ۲۰۰ متر خط انتقال و هزار و ۸۰۰ متر توسعه شبکه با هزینه‌کرد ۱۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در بواج بیرجند از دیگر پروژه‌ها است.

مطالب مرتبط  فروش ۶ درصد زعفران کشور با برند ایرانی/ صنعت زعفران خانه نشین شد

وی گفت: سه هزار متر توسعه شبکه با اعتبار ۹ میلیارد ریال در عینید بالا بیرجند، ۲ هزار و ۲۰۰ متر توسعه شبکه با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در ساقدر و ۷۰۰ متر توسعه شبکه با هزینه ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در گازار بیرجند از دیگر پروژه‌هایی است که همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی افزود: هفته دولت امسال افتتاح ۴۲۰ مترمکعب مخزن، ۲ ایستگاه پمپاژ، ۱۲ هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال و هزار متر توسعه شبکه با اعتبار ۶۵ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال در کلاته شمس و ماهمیران خوسف، عملیات حفاری و تجهیز چاه جدید، ساخت ۲ ایستگاه پمپاژ و اجرای ۳.۵ کیلومتر خط انتقال با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال در سلم‌آباد و ۱۱ روستای خوسف را خواهیم داشت.

وی بیان کرد: افتتاح یک ایستگاه پمپاژ و سه هزار متر شبکه توزیع با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دادران درمیان، ۱۰ مترمکعب مخزن و هفت هزار و ۵۰۰ متر خط انتقال با ۲۲ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال اعتبار در روستای سرخنگ درمیان و ۱۰۰ مترمکعب مخزن، سه هزار و ۴۰۰ متر خط انتقال و ۵۰۰ متر شبکه با اعتبار ۹ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در روستای آویشک درمیان از دیگر پروژه‌ها است.

امامی گفت: همچنین در این مدت ۶۰ مترمکعب مخزن، ۲ هزار و ۶۰۰ متر خط انتقال و هزار و ۳۰۰ متر شبکه توزیع با هزینه ۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال در روستای سریجان شهرستان درمیان افتتاح می‌شود.

مطالب مرتبط  بهره مندی ۶۷۲۵ نفر از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

وی افتتاح هزار و ۷۹۶ متر توسعه شبکه با پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در روستای محمدآباد زیرکوه، هزار و ۲۳۶ متر توسعه شبکه با سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در حسین‌آباد خانم شهرستان زیرکوه و چهار ایستگاه پمپاژ و ۶ هزار و ۱۰۰ متر خط انتقال با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در روستای چنشت شهرستان سربیشه را از دیگر پروژه‌های هفته دولت در استان خراسان جنوبی ذکر کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی اضافه کرد: طرح آبرسانی به روستای حسن‌آباد میان از توابع شهرستان بیرجند با احداث ۲ ایستگاه پمپاژ، ۶.۸ کیلومتر خط انتقال، ۴.۲ کیلومتر شبکه توزیع و ۱۶۰ متر مکعب مخزن با هزینه‌کرد ۲۶ میلیارد ریال در دومین روز هفته دولت با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید.

 

منبع : ایرنا

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.