۲۴ سرباز نمونه سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تجلیل شدند

«هادی قوسی» امروز (17 بهمن) در دوازدهمین جشنواره استانی جوان سرباز سپاه اظهار کرد: جشنواره جوان سرباز هرساله در تمام بخش های نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

معاون نیروی انسانی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه در این جشنواره تمام سربازان در شاخصه های اعلام شده مورد ارزیابی قرار گرفتند، افزود: سربازان نمونه با درنظر گرفتن محورهای «وظیفه شناسی و اقدام برجسته»، «سازندگی و تفکر بسیجی»، «دینداری و بصیرت»، «سرباز، امنیت و اقتدار ملی»، «مسئولیت‌پذیری و خانواده»، «ایثارگری و فداکاری»، «خلاقیت و فناوری»، «امور فرهنگی، هنری و تبلیغی» و «سرباز، ورزش و تربیت بدنی» انتخاب شدند.

وی با تاکید بر اینکه در این جشنواره ‌از 24 سرباز برگزیده خراسان جنوبی ‌با حضور مسئولان و فرماندهان تقدیر می شود، ادامه داد: سطح کشوری این جشنواره در فروردین ماه سال 99 به میزبانی سپاه قدس در تهران برگزار می شود.

قوسی بیان کرد: سطح آخر این جشنواره در سطح ستاد کل نیروهای مسلح سال آینده برگزار می شود و تعدادی از سربازان در ستاد کل نیروهای مسلح در جشنواره جوان سرباز مورد تشویق قرار می گیرند.

معاون نیروی انسانی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری دوره های مهارت آموزی برای سربازان وظیفه، گفت: در زمینه فنی و حرفه ای، ورزش و جوانان، فناوری اطلاعات و جهاد کشاورزی دوره های مهارت آموزی برای سربازان در حال برگزاری است.

منبع:خبرگزاری شبستان

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  امضای تفاهم نامه برای حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر
قبلی «
بعدی »