۲۷۱ بیمار مبتلا به کرونا در خراسان‌جنوبی بهبود یافتند

۲۷۱ بیمار مبتلا به کرونا در خراسان‌جنوبی بهبود یافتند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: آمار مبتلا به ویروس کرونا در استان به ۳۳۹ نفر رسیده که از این تعداد ۲۷۱ نفر بهبود یافتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، کامبیز مهدی‌زاده عصر امروز به رسانه‌های گروهی، اظهار داشت: ۹ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان شناسایی شد که بدین ترتیب آمار کل مبتلایان استان به ۳۳۹ نفر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته از تعداد ۶۳ آزمایش انجام شده، ۵۴ مورد مورد منفی و ۹ مورد مثبت اعلام شده است، بیان داشت: از این تعداد شش مورد افراد سرپایی و چهار نفر هم از بیماران بستری در بیمارستان‌ها بودند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به وضعیت بیماران مبتلا به کرونا در استان اشاره و مطرح کرد: ۳۵ نفر از بیماران در بیمارستان بستری، ۲۷۱ نفر با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های ترخیص شده و همچنین آمار متوفیان در استان ۳۳ نفر می‌باشد.

مهدی‌زاده اعلام کرد: از روز اول تاکنون مجموع کل آزمایشات انجام شده در استان یک هزار و ۱۷۷ مورد بوده که نتیجه ۳۳۹ آزمایش مثبت و تعداد ۸۳۸ مورد نیز منفی اعلام شده است.

وی با اشاره به آمار طرح غربالگری کرونا در استان، خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد ۲۱۷ هزار و ۹۲۷ خانواده از استان توسط پرسنل بهداشتی غربالگری شدند و همچنین تعداد ۷۸ هزار و ۶۹۹ نفر‌ نیز از طریق سامانه خوداظهاری ثبت‌نام کرده‌اند.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  آغاز اجرای مرحله اول طرح سراسری واکسیناسیون فلج اطفال
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.