۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در درمیان کشف شد

۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در درمیان کشف شد

۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در درمیان کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان درمیان از کشف ۶۹۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان درمیان در ۱۰ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سرهنگ حسن دشتستانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی چندین مرحله پاکسازی محورهای مواصلاتی و گزارش‌های رسیده این میزان مواد مخدر صنعتی و سنتی در درمیان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 71 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در این راستا 400 نفر قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 34 دستگاه خودرو و موتور سیکلت نیز توقیف شده است گفت: امسال میزان سرقت‌های مهم در درمیان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان درمیان با تاکید بر اینکه همچنین کشف سرقت‌ها در شهرستان درمیان 5 درصد رشد داشته افزود: در مدت یاد شده 15 هزار لیتر سوخت قاچاق نیز در شهرستان درمیان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش داشته است.

دشتستانی با بیان اینکه تماس به سامانه 110 شهرستان درمیان 2 درصد افزایش داشته است بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 774 مورد تماس به سامانه 110 در شهرستان درمیان ثبت شده که ازاین میزان 439 مورد مشاوره برای صلح و سازش طرفین پرونده‌ها انجام گرفته و 19 مورد در محل منجر به سازش شده است.

وی ادامه داد:  395 مورد تماس با سامانه 197 نظارت همگانی فرماندهی انتظامی استان نیز برقرار شده که 6 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

مطالب مرتبط  ۵۳ درصد خانه‌های روستایی خراسان‌جنوبی مقاوم شدند/افزایش تسهیلات

فرمانده انتظامی شهرستان درمیان یادآور شد: در این راستا تماس‌های انتقادی 28 درصد کاهش، پیشنهادات 30 درصد کاهش، تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس 33 درصد افزایش و پاسخگویی به تماس گیرندگان 6 درصد افزایش داشته است.

دشتستانی به افزایش آمار تصادفات و متوفیان ناشی از آن در استان طی 10 ماهه امسال اشاره کرد و افزود: در این مدت 163 مورد تصادف برون شهری و 33 مورد تصادف جرحی درون شهری رخ داده که متاسفانه جان 11 نفر را در شهرستان درمیان گرفته است.

وی با اشاره به افزایش 50 درصدی جرایم اینترنتی در شهرستان درمیان گفت: متأسفانه با وجود توصیه‌ها و هشدارهای متعدد پلیس و رسانه‌ها شاهد افزایش کلاهبرداری‌های تلفنی هستیم که افراد سودجو از طریق تماس تلفنی از برنده شدن مخاطبین خود در مسابقات و برنامه‌های مختلف خبر می‌دهند و آنان را با این ترفند به پای عابر بانک‌ها کشانده و حساب‌های آنها را خالی می‌کنند که جا دارد مردم به این گونه تماس‌ها توجه نکرده و فریب این افراد را نخورند.

فرمانده انتظامی شهرستان درمیان با بیان اینکه در دهمین آزمون جامع حافظان قرآن کریم ناجا ویژه کارکنان و خانواده‌های آنها در شهرستان درمیان 32 نفر در رشته حفظ شرکت داشتند خاطرنشان کرد: سال گذشته بر اساس میزان قبولی در مسابقات قرآنی شهرستان درمیان رتبه دوم استان را داشته است.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

Founder & Ceo Orpf.Ir , MudCity.Ir | Seo Manager BirjandMyCity.Ir | Progammer | Gamer

  • instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .