20 فقره سرقت در پرونده سارق قطعات خودرو

سرهنگ “علیرضا فولادی” با اعلام جزئیات این خبر گفت: با وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو در برخی مناطق شهر “بیرجند” دستگیری سارق و یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجندخاطر نشان کرد: ماموران کلانتری 12 میدان امام (ره) با انجام تحقیقات میدانی و گشت زنی، یکی از سارقان سابقه دار را در این زمینه شناسایی و با اخذ نیابت از مقام قضائی متهم را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ فولادی تصریح کرد: متهم که چند سابقه سرقت در پرونده خود داشت در اظهارات خود منکر هرگونه جرمی شد اما با شواهد موجود و ارائه مستندات لب به اعتراف گشود و به 20 فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد که به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند به مردم توصیه کرد: مالکان خودروها بایستی ضمن تجهیز وسایل نقلیه به  وسایل هشدار دهنده و ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان، با رعایت هشدارهای انتظامی و ایمنی مانند پرهیز از پارک کردن خودرو در نقاط تاریک و خلوت، از وقوع چنین مواردی پیشگیری کرده و در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به پلیس 110 گزارش و پیشنهادات، انتقادات و هرگونه تقدیر از پلیس را به شماره تلفن 197 اطلاع دهند.

منبع:خبرگزاری پلیس

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
مطالب مرتبط  کاهش ۳۸ درصدی حوادث ناشی از کار در خراسان جنوبی
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.